Kaip skalbti sportinius batelius?


0

Daugumas šiuolaikinio jaunimo teikia pirmenybę sportinių batų avėjimui, jie yra patogesni. Tačiau sportiniai bateliai, taip pat kaip ir avalynė, veikiami įvairiais purvais, todėl juos yra būtin valyti. Ne kiekvieną avalynę galima skalbti, tačiau sportinius batelius-galima skalbti. Todėl reikia atsižvelgti į kelias smulkmenas.

Sportinius batelius galima skalbti skalbimo mašina

Sportinius batelius galima skalbti skalbimo mašina

Kaip plauti sportinius batelius?


1Paprasčiausia išskalbti jūsų mėgstamus sportinius batelius skalbimo mašinoje. Vienintelis reikalavimas-avalynės kokybė turi būti gera, kiniški vienadieniai sportiniai bateliai po tokios ekzekucijos atsiklijuos, nesulauke skalavimo režimo. Prieš skalbimą reikia kaip reikiant išvalyti avalynę nuo ourvo gabalų ir įsisenėjusio purvo esančio ant pado. Vitpadžius ir raištelius galima išskalbti rankomis, tačiau tai nėra būtina.
2Padėkite sportinius batelius į skalbimo mašinos būgną, į skyrių skirtą plaunamosioms priemonėms įpilkite nedidelį kiekį skalbimo miltelių (kitu atveju gali būti daug putų ir ant batų liks juostos). Jei jūsų mėgstami kedai yra baltos spalvos galima drąsiai dėti skalbimo miltelius su balinamuoju efektu.
Ūkinių prekių parduotuvėse galima įsigyti specialių maišą, kuris yra skirtas avalynės skalbimui. Nustatykite švelnų skalbimo režimą, vendens temperatūra neturi būti didesnė nei keturiasdešimt laipsnių. Kartu su sportiniais bateliais galima įdėti nereikalingus skudurus arba nedidelį kiimėlį, tai padės ne tik sumažinti triukšmą nuo avalynės purtymosi, tačiau ir ženkliai pagerins skalbimo kokybę.
4Po to, kai skalbimo procesas bus baigtas, išimkite batus ir prikiškite daug laikraščių arba kitų popierių, periodiškai keiskite esant drėgmei. Palikite džiūti natūraliomis sąlygomis kuo toliau nuo šildymo prietaisų, kadangi sportiniai bateliai veikiami karšto oro gali deformuotis.

Sportinė avalynė

Sportinė avalynė

5Jei jūs nerizikuojate skalbti sportinius batelius skalbimo mašinoje galima tai padaryti ir rankomis. Tam reikia ištraukti vitpadžius ir raištelius, išskalbkite juos atskirai su ūkišku muilu. Išvalykite pądą nuo dulkių ir šiukšlių. Į talpą įpilkite šilto vandens ir įdėkite skalbimo miltelių, padėkite kedus ir palikite kuriam laikui. Kad išvalytumėte purvus nuo medžiaginės avalynės (ypatingai jei ji balta), pasinaudokite minkštu šepetuku arba kempinėle. Kruopščiai išplaukite vidinę ir išorinę sportinių batelių dalį. Vėliau kruopščiai išskalaukite šiltame vandenyje ir kruopščiai išgręžkite. Išdžiovinkite viršuje aprašytu metodu.
Kaip nešioti vyrišką avalynę
Avalynė vyrams
Kaip išvalyti natūralią zomšą
Kaip skalbti zomšines …


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments