Kaip išvalyti organizmą vandens pagalba


0

Sparčiai artėja vasara, aatostogos ir kelionės, kurių neišskiriama dalis yra žygiai, piknikai ir maisto gaminimas gamtoje, po atviru dangumu. Kad pasiruoštumėte vasarai ir vėliau turėtumėte galimybę be jokių baimių mėgautis maistu, pagaminti atviroje ugnyje arba ant grotelių, pradžioje pageidautina padėti organizmui pašalinti visąk kas yra nereikalinga. Vieni iš veiksmingiausių ir labiausiai prieinamų organizmo valymo būdų-tai vanduo.
” Vanduo turi daug funkcijų: ji palaiko organizme balansą (arba homeostazę), užtikrina įvairių medžiagų pasisavinimą, atgaivina ir numalšina troškulį, perneša maistines medžiagas į organizmo ląsteles. Vanduo turi dar vieną svarbią funkciją-iš organizmo pašalina šlakus. Mes žinome, kad savo kūną reikia plauti vandeniu, o ne kava, arbata arba limonadu, tačiau kartsi pamirštame, kad valyti organizmą geriausia vandeniu, o ne kokiu nors kitu gėrimu.

Kaip pašalinti toksinus iš organizmo

Kaip pašalinti toksinus iš organizmo

Mūsų organizmas-tai sudėtinga save reguliuojanti sistema, tačiau kartais jis tiesiog negali susidoroti savarankiškai, ypatingai jei žmogus gyvena ne labai sveiką gyvenimo būdą. Kartais, kai išgirstame žodį orgnizmo valymas, pirmoji mintis, kuri šauna į galvą tai sekinančios dietos ir kankinančios procedūros. Tačiau su vandens pagalba mes galime reguliuoti organizmo veiklą, aktyvuoti organizmo biologinius procesus ir išlaikyti gerą savijautą visos dienos bėgyje, o taip pat sustiprinti organizmo savaiminio išsivalymo funkcijas.
Specialistai rekomenduoja atlikti organizmo valymo kursą, savaitės bėgyje gerainat mineralinio vandens kelis kartus per dieną, likus kelioms valandoms iki valgio. Vandens kiekis yra apskaičiuojamas pagal formulę-septyni mililitrai mineralinio vandens vienam kilogramui kūno masės. Tokį valymo kursą yra rekomenduojama atlikti kartą per mėnesį, o kitus kartus vandens kiekį sumažinti maždaug per puse.

Kiti organizmo valymo būdai

Kiti organizmo valymo būdai

Jau prieš daug metų mokslininkai padarė išvadas, kad vienas iš geriausių organizmo valymo būdų-tai šarminio mineralinio vandens vartojimas. Šiam tiklsui puikiai tinka vulkaninės kilmės mineralinis vanduo, jis savo sudėtyje turi daugiau kaip 60 mineralų ir padeda išvalyti organizmą nuo visko kas yra nereikalinga.
Šarminis borjomi tipo mineralinis vanduo tai neivertinamas pagalbininkas, kuris užtikrina šlakų pašalinimą iš organizmo šalutinius metabolizmo proceso produktus. Šlakų susidarymas organizme vyksta nuolatos ir nepertraukiamai.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments