Kaip atkurti sudegintus plaukus?


0

Moterys mėgsta eksperimentuoti su plaukų spalva ir šukuosena, kardinaliai pasikeisti, kad pakerėtų ir pritrauktų susižavėjusių vyrų žvilgsnius. Cheminis sukims, dažnas plaukų tiesintuvo naudojimas arba plaukų džiovintuvo, plaukų šviesinimas-visi šie faktoriai gali sudeginti plaukus ir padaryti juos sausais, lūžinėjančiais ir negyvibyngais. Tai kaip gi atstatyti pažeistus plaukus?

Jums prireiks
• – ricinos aliejaus;
• – skysto muilo arba šampūno;
• – alijošiaus sulčių;
• – obuolių acto ir citrinos sulčių;
• – alyvuogių aliejaus;
• – kieušinio;
• – medaus;
• – asiūklio;
• – majonezo;
• – vitaminų komplekso.

Pažeistus plaukus galima atgaivinti

Pažeistus plaukus galima atgaivinti
Sudeginti plaukai reikalauja drėkinimo ir atkūrimo, su tuo geriausiai susidoroja kaukės. Sumaišykite valgomąjį šaukštą ricinos aliejaus su valgomuoju šaukštu skysto muilo arba šampūno. Įdėkite arbatinį šaukštelį alijošiaus sulčių ir šiek tiek pakaitinkite vandens pirtyje. Įtrinkite gautą masę į galvos odą pirštų galiukais, tuo pačiu darydami masažuojamuosius judesius. Likučius paskirstykite po visą plaukų ilgį, palikite kaukę 30 minučių. Vėliau nuplaukite viską paprastu šampūnu, paskalaukite plaukus paprastu vandeniu įdėkite šiek tiek acto ir citrinos sulčių(po vieną valgomąjį šaukštą citrinos sulčių ir obuolių acto vienam litrui vandens).
Prieš plaunant galvą kruopščiai iššukuokite plaukus. Teisingai pasirinkite plaukų priežiūros priemones. Balzamas, šampūnas ir kondicionierius turi turėti prekės ženklą «pažeistiems plaukams» arba «drėkinamasis». Į sudėtį turi įeiti amino rūgštys, augaliniai baltymai, kreatinas ir gliutamino rūgštis. Visos šios priemonės skirtos, kad plaukams suteiktų kuo daugiau drėgmės.
Sumaišykite valgomąjį šaukštą alyvuogių aliejaus su vienu vištos kiaušiniu. Įdėkite arbatinį šaukštelį medaus ir viską kruopščiai išmaišykite. Šiek tiek sudrėkinkite plaukus ir padenkite juos gauta mase, įtrinkite į šaknis ir paskirstykite po visus plaukus. Uždėkite polietileninę kepuraitę ir susukite galvą rankšluosčiu ir taip palikite pusei valandos. Kai laikas prabėgs nuplaukite visą masę drėkinamuoju šampūnu. Nepamirškite pasinaudoti kondicionieriumi. Kiekvieną dieną skalaukite plaukus asiūklio nuoviru( keturi valgomieji šaukštai asiūklio vienam litrui vandens).
Kreipkitės į specialistą grožio salone. Profesionalių sudegusių plaukų gydymas savo sudėtyje turi mezoterapiją, lazerinę terapiją ir kitas procedūras. Tokie šiuolaikiniai būdai gali suteikti jums puikų rezultatą tik po kelių apsilankymų. Plaukai įgaus prižiūrėtą ir sveiką išvaizdą. Tačiau iš jūsų pareikalaus nemažai laisvo laiko ir didelės sumos pinigų.
Dar vienas būdas atkurti sudegintus plaukus po šviesinimo arba cheminio plaukų sukimo-paprasto majonezo naudojimas. Tam reikia visus plaukus puse valandos iki plovimo padengti majonezu. Gerai plaukus veikia ir natūralios sulys iš vaisių ir daržovių. Vartokite vitaminų kompleksus, kurių sudėtyje yra cinko, kalcio ir biotino.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments